Bot, ChatBot, VoiceBot

GŁOSOWY i CYFROWY ASYSTENT - WIRTUALNY i CYFROWY PRACOWNIK

Bot, ChatBot i VoiceBot to oprogramowanie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do prowadzenia konwersacji z użytkownikami a także do automatyzacji procesów biznesowych uwalniając pracowników od realizacji żmudnych, powtarzalnych i nielubianych zadań.  

bot4me
Robot programowy tzw. Bot to oprogramowanie Robotic Process Automation (RPA), które jest w stanie naśladować działania człowieka na komputerze, wykonując powtarzające się czynności zgodnie z zadanym scenariuszem. W ten sposób może zastąpić pracę człowieka w wielu procesach biznesowych, usprawniając ich przebieg i przyspieszając działania. 
Bot umożliwia automatyzację powtarzalnych i rutynowych procesów biznesowych takich jak np.: przetwarzanie dokumentów, wprowadzanie danych do systemów czy też monitorowanie stanów magazynowych. Bot na bieżąco rejestruje faktury, zamówienia oraz przygotowuje raporty. Doskonale i bezbłędnie przenosi dane pomiędzy systemami, pozwalając na znaczące oszczędności w zakresie dodatkowych licencji oraz dedykowanych zmian w systemach.

Obsługuje dokumenty oraz skrzynki mailowe w wielu formatach, integruje się bezinwazyjnie z systemami ERP i finansowo-księgowymi. Prowadzi archiwizację dokumentów, uzupełnia rejestry, wypełnia formularze. W mgnieniu oka cyfrowy asystent monitoruje poprawność danych w systemach oraz weryfikuje ich kompletność.

 

Dzięki wdrożeniu Bota (asystenta cyfrowego):

ChatBot (ChatBot 4Me) w prosty, intuicyjny i wygodny sposób obsługuje  zarówno pracownika wewnętrznego, centrum obsługi klienta oraz  klienta zewnętrznego. Przez całą dobę, szybko i wydajnie odpowiada na najczęściej zadawane pytania użytkowników, skutecznie rozwiązując ich podstawowe problemy.

ChatBot 4Me to program komputerowy, który przetwarza pisaną rozmowę człowieka na język oprogramowania komputerowego lub innego cyfrowego urządzenia w taki sposób, jakby człowiek komunikowali się z prawdziwą osobą. W niezwykle płynny i realistyczny sposób komunikuje się z człowiekiem w czasie rzeczywistym i wielu językach.

Zastosowanie:

VoiceBot (głosowy asystent) to program komputerowy, który korzysta z technologii przetwarzania mowy wykorzystując przy tym sztuczną inteligencję (AI). Rozpoznaje i przekształca rozmowę człowieka na język oprogramowania komputerowego lub innego cyfrowego urządzenia w taki sposób, jakby człowiek komunikowali się z prawdziwą osobą. Jest idealnym wsparciem dla konsultanta telefonicznego. Sprawnie odpowiada na rutynowe powtarzające się pytania, dając konsultantom więcej czasu na trudniejsze zadania. Głosowy asystent może wspierać konsultanta, wyszukując dla niego dane i sprawdzając informacje w systemie, aby ten mógł sprawniej obsłużyć klienta.

Wyróżnia go szeroka dostępność, szybkość wyszukiwania odpowiedzi oraz natychmiastowe odbieranie połączeń. VoiceBot pracuje również w nadgodzinach, godzinach wieczornych oraz w dni wolne i święta skutecznie uzupełniając ludzką pracę.

Zastosowanie głosowego asystenta:

bot4me

Formularz komunikacyjny

Zapewniamy niezakłóconą obsługę klienta i pracownika, która nigdy nie śpi i reaguje o każdej porze dnia i nocy.

Dużą zaletą SmartBot 4Me jest to, że  wyręcza ludzkich pracowników z obowiązku wykonywania prostych zadań, dając im czas na rozwiązanie bardziej złożonych  problemów związanych z obsługa klienta.

W swojej pracy SmartBot 4Me wykorzystuje złożone algorytmy z obszaru sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego (ML) oraz automatycznego przetwarzania języka naturalnego (NLP) przez co rozpoznaje intencje osoby, z którą prowadzi rozmowę. Bez interwencji człowieka trafnie odpowie na 70% zadanych mu prostych pytań a w pozostałych przypadkach przekieruje rozmówcę do rzeczywistego człowieka lub dostępnej bazy wiedzy.

SmartBot (SmartBot 4Me) jest dużo mądrzejszy niż zwykły robot programowy, ChatBot i VoiceBot. W niezwykle płynny i realistyczny sposób komunikuje się z człowiekiem w czasie rzeczywistym, wielu językach i kanałach, jak e-mail, telefon lub czat oraz uczy się udzielania coraz właściwszych odpowiedzi. Sprawnie łączy się z aplikacjami, platformami i systemami innych firm do zarządzania relacjami z klientami lub pracownikami, na przykład z CRM.  Jest zoptymalizowany pod kątem SEO i wpływa pozytywnie na zwrot z inwestycji (ROI).

Zapewnia wsparcie onboardingowe od pierwszego dnia pracy i pomaga nowemu pracownikowi szybciej wejść do nowego środowiska pracy.  Stanowi również wsparcie w szkoleniach wewnętrznych, dostarczając niezbędnych treści i materiałów w odpowiednim czasie. Wyświetla pomocne treści na stronach pomocy technicznej.

Udziela aktualnych i trafnych odpowiedzi, by nie dać klientom powodu do porzucenia koszyka. Bierze przy tym pod uwagę informacje z profilu klienta, miejsce w witrynie, w którym obecnie klient przebywa oraz statusu interakcji – powracający klient, subskrybent, odwiedzający po raz pierwszy. Na tej podstawie tworzy spersonalizowane wrażenia, które przybliżają klienta do dokonania zakupu.