Postęp technologii polega na dostosowaniu jej tak, abyś nawet jej nie zauważał i tak by mogła stać się częścią codziennego życia”
Bill Gates
bot4me

to nowoczesna firma konsultingowa oferująca rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej i rewolucji przemysłowej 4.0. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu oraz optymalizacji rozwiązań samoobsługowych dla pracowników i klientów. Wdrażamy roboty programowe,  ChatBoty, VoiceBoty oraz SmartBoty we wszystkich procesach i kanałach, z  których korzystają Twoi pracownicy i klienci. Wszystko po to, aby zapewnić im bardziej efektywną obsługę i proaktywne wsparcie przy wyszukaniu prostych rozwiązań i szybkim podejmowaniu decyzji, na przykład o zakupach. Skutecznie wspieramy naszych Klientów stojących przed wyzwaniami z zakresu Digital Transformation. Pomagamy zarządzać zmianą, optymalizować procesy i zadania na miarę XXI wieku.

LPE Poland to zespół konsultantów. Wyróżnia nas doświadczenie w przeprowadzaniu audytów, doradztwo strategiczne, wiedza branżowa i kompetencje marketingowe. Unikatowe połączenie tych wszystkich elementów oraz transformacji cyfrowej, którą sami przeszliśmy sprawiło, że zyskaliśmy umiejętności i narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom stawić czoła stojącym przed nimi wyzwaniom, zaoszczędzić ich czas i pieniądze.

Pomagamy firmom w pełni wykorzystać możliwości jakie daje cyfryzacja. Osiągamy w tym doskonałe efekty, ponieważ działamy kompleksowo. Wypracowana przez nas strategia jest spójna i całościowa. W jej skład wchodzi łączenie i analiza różnych danych w ramach audytu. W oparciu o tą analizę przedstawiamy Klientowi różne propozycje  rozwiązań informatycznych, które mogą rozwiązać problemy Klienta oraz pomóc mu osiągnąć postawione cele. Następnie zajmujemy się wdrożeniem wybranego, dedykowanego firmie, optymalizującego procesy i zadania oprogramowania.

 • Specjalistyczną wiedzę z zakresu tworzenia rozwiązań różnych problemów związanych z działalnością firmy lub obsługą klienta
 • Narzędzia z obszaru nowych technologii, których potrzebujesz, by odnieść sukces: robot programowy Bot4Me, ChatBot 4Me, VoiceBot 4Me oraz SmartBot 4Me
 • Profesjonale wsparcie techniczne najlepszych ekspertów ds. obsługi, które poprawi produktywność Twojej organizacji oraz doświadczenia pracowników i klientów.
 • Badanie – W automatyzacji procesów i zadań poszukujemy możliwych źródeł przyszłego sukcesu Twojej firmy.
 • Budowa – Opracowujemy dedykowane, elastyczne rozwiązania z zakresu zautomatyzowanej komunikacji i samoobsługi klienta oraz pracownika.
 • Wdrożenie – Wdrażamy nieszablonowe i elastyczne rozwiązania programistyczne z zastosowaniem robotów programowych oraz konwersacyjnej sztucznej inteligencji.
 • Optymalizacja – Zbieramy oraz analizujemy uzyskane dane poprawiając trafność, wydajność, czas oraz jakość udzielanych odpowiedzi.
 • Obsługa zapytań klienta zewnętrznego, wewnętrznego zespołu obsługi lub pracowników
 • Monitorowanie zadań, procesów i zachowań klientów oraz pracowników
 • Wsparcie szkoleniowe oraz rozwój wewnętrznej bazy wiedzy.

W dzisiejszym świecie konkurencyjność firm oraz skuteczność ich działań w dużym stopniu zależy od tempa adaptacji do szybko zmieniających się zmian technologicznych. Zadaniem LPE Poland, jakie przed sobą postawiliśmy, jest nie tylko pomóc firmom w zrozumieniu procesu cyfryzacji i osiągnięciu cyfrowej dojrzałości ale przede wszystkim opracowanie skutecznych rozwiązań i ich wdrożenie.

W swoim portfolio mamy kilka ciekawych produktów informatycznych, które mogą ułatwić pracę, wygenerować zyski i obniżyć koszty działania organizacji:

 • Bot4me – innowacyjne rozwiązanie technologiczne do automatyzacja procesów i zadań w organizacji 
 • Optidelivery (Optichoice i Optisender) – optymalizacja cenowa przesyłek kurierskich
 • IoT – platforma do monitorowania i zarządzania budynkami, infrastrukturą, przestrzeniami, maszynami, pojazdami a nawet zwierzętami
 • Streamline – narzędzie do prognozowania popytu, planowania łańcucha dostaw i zapotrzebowania materiałowego
 • Gordion  – oprogramowanie optymalizujące proces zakupowy

LPE Poland to:

Automatyzacja procesów i zadań

Usprawniamy pracę dostarczając wydajną i efektywną wirtualna kadrę pracowniczą.

Ograniczanie kosztów

Wspieramy doświadczenie i zyski wypracowywane przez pracowników, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów działalności organizacji.

Przewaga konkurencyjna

Dajemy organizacjom nowoczesne narzędzia do wejścia na wyższy poziom rozwoju i uzyskania dominującej roli w biznesie.

bot4me
Formularz komunikacyjny

Zapewniamy niezakłóconą obsługę klienta i pracownika, która nigdy nie śpi i reaguje o każdej porze dnia i nocy.