Robotic Process Automation (RPA)

Wdrażamy oprogramowanie robotyczne do automatyzacji procesów i zadań w organizacji, które imituje działania użytkownika (pracownika). Działa ono na poziomie interfejsu internetowego dostępnego w przeglądarce lub pulpitu użytkownika i wykorzystuje w pracy różne API oraz bazy danych. Pozwala użytkownikom na zautomatyzowanie dowolnego procesu dzięki intuicyjnym akcjom typu „przeciągnij i upuść.”

Intelligent Process Automation (IPA)

Nasi pracownicy cyfrowi, to więcej niż boty. Dzięki funkcjom poznawczym odbierają, przetwarzają i wykorzystują w swojej pracy wszelkie informacje płynące z otoczenia. Wszystko dla tego, że wyposażyliśmy je w bardziej złożone algorytmy wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), uczenie maszynowe (ML) oraz inteligentne optyczne rozpoznawanie znaków (OCR).

Zarówno RPA, jak i IPA działają w chmurze. Wystarczy zalogować się na jakimkolwiek urządzeniu, które ma dostęp do Internetu, by zacząć korzystać z chmury i bogatego oprogramowania robotycznego do automatyzacji procesów i zadań. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji, czy konieczności instalowania i administrowania własnego, drogiego oprogramowania robotycznego.

ProaTechnology to platforma inteligentnej automatyzacji, którą wykorzystujemy do budowy naszych robotów programowych (pracowników cyfrowych). Przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań IT korzystamy również z platform innych sprawdzonych globalnych dostawców, jak: Microsoft czy UiPath.

Robot programowy / cyfrowy robot zorientowany jest na wykonanie zaprogramowanego mu (zleconego) zadania i wykorzystuje się go do zautomatyzowania pewnych powtarzalnych zadań.

Pracownik cyfrowy  / wirtualny pracownik nie tylko działa jak robot programowy. Również analizuje swoją pracę i wykonanie określone zadania od początku do końca.  Powstał, aby wspierać ludzkich pracowników w ich pracy. Pracownik cyfrowy ma w sobie moc sztucznej inteligencji (AI) i umiejętności inteligentnego przetwarzania dokumentów (IDP). Dzięki temu jest w stanie przechwycić, zweryfikować, wyodrębnić, przetworzyć i  skategoryzować dane z różnych formatów dokumentów wykorzystają do tego najnowocześniejsze technologie sztucznej inteligencji, takie jak przetwarzanie języka naturalnego (NLP) oraz widzenie i uczenie maszynowe (ML). Na przykład pracownik cyfrowy szybko, dokładnie i skuteczne może sprawdzić maile i płatności, wprowadzać faktury do odpowiednich systemów oraz przesyłać powiadomienia o zaległych płatnościach.

Z łatwością możesz sterować i kontrolować cyfrowych pracowników. Dzięki oprogramowaniu robotycznemu przydzielisz im konkretne powtarzalne zadania oraz wyskalujesz ich liczbę. Otrzymasz również uprawnienia do samodzielnego tworzenia, testowania i udoskonalania modeli działania twojej wirtualnej kadry. Wykonasz to bez znajomości języka programowania, tylko za pomocą kliknięć i przeciągania. To od Ciebie zależy, czy zaprogramowani wirtualni pracownicy będą pracować w trybie bez nadzoru, pod nadzorem lub w sposób hybrydowy.

Najczęściej automatyzowana jest praca w takich systemach jak: Symfonia, enova365, Saldeo, SAP, Ariba, IFS, Impuls, Optima, Egeria, Teta, Wapro, CDN XL, MS Dynamics, Comarch, insERT, Raks SQL, Xpertis (Macrologic), Simple ERP, WAPRO ERP by Asseco, Oracle Hyperion

Cyfrowi pracownicy posiadają wiele umiejętności. Mogą pobierać, weryfikować i przetwarzać pobrane dane, obsługiwać e-maile, wprowadzać zamówienia oraz przetworzone dane do systemów i aplikacji, takich jak na przykład: WMS, ERP, e-mail, excel, CRM, Speed, TMS,  portale www klienta, strony firm kurierskich. Obsługują też Helpdesk.

bot4me

Formularz komunikacyjny

Zapewniamy niezakłóconą obsługę klienta i pracownika, która nigdy nie śpi i reaguje o każdej porze dnia i nocy.