Robotic Process Automation (RPA)

Wdrażamy oprogramowanie robotyczne (VoiceBoty, ChatBoty oraz Boty RPA) w celu automatyzacji procesów i zadań w organizacji. Nasze Boty imitują działania użytkownika (pracownika). Działają na poziomie interfejsu internetowego dostępnego w przeglądarce lub pulpitu użytkownika i wykorzystują w pracy różne API oraz bazy danych. Rozwiązanie to pozwala użytkownikom na zautomatyzowanie dowolnego procesu dzięki intuicyjnym akcjom typu „przeciągnij i upuść.”

Intelligent Process Automation (IPA)

Nasi pracownicy cyfrowi, to więcej niż boty. Dzięki funkcjom poznawczym odbierają, przetwarzają i wykorzystują w swojej pracy wszelkie informacje płynące z otoczenia. Wszystko dla tego, że wyposażyliśmy je w bardziej złożone algorytmy wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), uczenie maszynowe (ML) oraz inteligentne optyczne rozpoznawanie znaków (OCR).

Zarówno RPA, jak i IPA działają w chmurze. Wystarczy zalogować się na jakimkolwiek urządzeniu, które ma dostęp do Internetu, by zacząć korzystać z chmury i bogatego oprogramowania robotycznego do automatyzacji procesów i zadań. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji, czy konieczności instalowania i administrowania własnego, drogiego oprogramowania robotycznego (BOTów, ChatBOTów i VoiceBOTów).

ProaTechnology to platforma inteligentnej automatyzacji, którą wykorzystujemy do budowy naszych robotów programowych (BOTów RPA, ChatBOTów i VoiceBOTów). Przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań IT korzystamy również z platform innych sprawdzonych globalnych dostawców, jak: Microsoft czy UiPath.

Robot programowy / cyfrowy robot zorientowany jest na wykonanie zaprogramowanego mu (zleconego) zadania i wykorzystuje się go do zautomatyzowania pewnych powtarzalnych zadań.

Pracownik cyfrowy  / wirtualny pracownik nie tylko działa jak robot programowy. Łączy w sobie umiejętności BOTa, ChatBOTa i VoiceBOTa. Dzięki temu analizuje swoją pracę i wykonanie określone zadania od początku do końca.  Powstał, aby wspierać ludzkich pracowników w ich pracy. Pracownik cyfrowy ma w sobie moc sztucznej inteligencji (AI) i umiejętności inteligentnego przetwarzania dokumentów (IDP). Dzięki temu jest w stanie przechwycić, zweryfikować, wyodrębnić, przetworzyć i  skategoryzować dane z różnych formatów dokumentów wykorzystają do tego najnowocześniejsze technologie sztucznej inteligencji, takie jak przetwarzanie języka naturalnego (NLP) oraz widzenie i uczenie maszynowe (ML). Na przykład pracownik cyfrowy szybko, dokładnie i skuteczne może sprawdzić maile i płatności, wprowadzać faktury do odpowiednich systemów oraz przesyłać powiadomienia o zaległych płatnościach.

Z łatwością możesz sterować i kontrolować cyfrowych pracowników. Dzięki oprogramowaniu robotycznemu przydzielisz BOTom, ChatBOTom i VoiceBOTom konkretne powtarzalne zadania oraz wyskalujesz ich liczbę. Otrzymasz również uprawnienia do samodzielnego tworzenia, testowania i udoskonalania modeli działania twojej wirtualnej kadry. Wykonasz to bez znajomości języka programowania, tylko za pomocą kliknięć i przeciągania. To od Ciebie zależy, czy zaprogramowani wirtualni pracownicy będą pracować w trybie bez nadzoru, pod nadzorem lub w sposób hybrydowy.

Najczęściej automatyzowana jest praca w takich systemach jak: Symfonia, enova365, Saldeo, SAP, Ariba, IFS, Impuls, Optima, Egeria, Teta, Wapro, CDN XL, MS Dynamics, Comarch, insERT, Raks SQL, Xpertis (Macrologic), Simple ERP, WAPRO ERP by Asseco, Oracle Hyperion

Cyfrowi pracownicy (BOTy, ChatBOTy oraz BOTy RPA) posiadają wiele umiejętności. Mogą pobierać, weryfikować i przetwarzać pobrane dane, obsługiwać e-maile, wprowadzać zamówienia oraz przetworzone dane do systemów i aplikacji, takich jak na przykład: WMS, ERP, e-mail, excel, CRM, Speed, TMS,  portale www klienta, strony firm kurierskich. Obsługują też Helpdesk.

bot4me

Formularz komunikacyjny

Zapewniamy niezakłóconą obsługę klienta i pracownika, która nigdy nie śpi i reaguje o każdej porze dnia i nocy.